سنسور قند خون در اپل واچ نسل بعد ظاهر خواهد شد؟احتمالا با اپل واچ و فناوری‌های نوین به کار رفته در آن آشناییت دارید اما شما هم جای خالی سنسور قند خون و گلوکوز در آن را حس می‌کنید. جالب است بدانید که ممکن است به لطف یک کمپانی انگلیسی این تکنولوژی در اختیار این شرکت قرار گیرد تا هر چه بیشتر به دستگاه‌ آرمانی اپل نزدیک شویم. برای جزئیات بیشتر سنسور قند خون در اپل واچ با ما همراه باشید.

سنسور قند خون در اپل واچ – چرا و چگونه؟

به گزارش خبرگزاری تلگراف و فوربس، استارتاپ بهداشتی Rockly Photonics مستقر در انگلیس با اپل رابطه نزدیک و پر سودی دارد. این شرکت در طراحی سنسورهایی برای نظارت بر سطح گلوکز فرد با استفاده از نور مادون قرمز فعالیت‌های زیادی داشته و مطالعات زیادی را در این زمینه انجام داده است. با اینکه در پرونده SEC به صراحت بیان نشده اما ممکن است اپل واچ مدل 2022 از قابلیت تشخیص میزان قند خون پشتیبانی کند. ظاهراً غول فناوری کوپرتینو یکی از بزرگترین مشتریان این استارتاپ است و تمامی درآمد این شرکت استارتاپی در سال 2020 را تامین کرده است. پس طبیعی است که این سرنخ‌ها ما را به اپل واچ سال بعد هدایت کند. با اینکه مشخص نیست نسخه بعدی اپل واچ امسال رونمایی خواهد شد یا خیر اما هر چه که هست، اپل واچ بعدی به احتمال فراوان از این قابلیت پشتیبانی خواهد کرد.

سنسور قند خون در اپل واچ نسل بعد ظاهر خواهد شد؟ 01

هر چه که باشد، قطعا اپل واچ بعدی با این قابلیت‌های مفیدی که به خود اضافه می‌کند، سهم بزرگی از بازار آینده را از آن خود خواهد کرد. از هر سو که به این معامله نگاه کنیم، دو سر برد محسوب می‌شود. چرا که این شرکت با اهدای این فناوری به اپل می‌تواند پول خوبی به جیب بزند و از طرفی همکاری‌های بعدی خود را قطعی کند و از طرف دیگر شرکت اپل نیز به این فناوری حیاتی (برای نسل بعدی ساعت‌ها یا گوشی‌های خود) دست پیدا می‌کند.

نظر شما چیست؟


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *