تماشا کنید: جدیدترین تریلر Crysis Remastered نسخه نینتندو سوئیچاستودیو کرایتک، سازنده فرنچایز محبوب کرایسیس امروز جدیدترین تریلر Crysis Remastered را که اختصاصا برای کنسول نینتندو سوئیچ آماده شده، منتشر کرد. در این تریلر تمرکز بر روی فناوری های به کار رفته در این بازی است. همان طور که از یک عنوان ریمسترد انتظار داریم، در تریلر شاهد بهبود چشمگیر بافت گرافیکی بازی هستیم. همچنین سیستم روشنایی بازی بهبود یافته و تنظیمات داینمیک نور محیط بازی بهینه سازی شده است. و پیشرفت‌های دیگری مانند طبیعی‌تر شدن پوشش گیاهی که باعث شده نسخه ریمسترد کرایسیس زیبا و جذاب به نظر برسد.

کرایتک در نظر داشت در همین ماه Crysis Remastered را برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌های بازی منتشر کند اما جز نسخه نینتندو سوئیچ، انتشار این بازی برای دیگر پلتفرم‌ها به تعویق افتاد. علت تاخیر در انتشار این بازی نیز، بهینه‌سازی هر چه بیشتر و رفع مشکلات احتمالی ذکر شد. پیش از اینکه کرایتک خبر تعویق این بازی را اعلام کند، تریلر و اسکرین شات‌هایی از آن لو رفت که نشان از کیفیت نامطلوب کرایسیس ریمسترد داشت. بدین ترتیب استودیوی سازنده با انتشار بیانیه‌ای، خبر به تعویق افتادن انتشار بازی را اعلام کرد. کرایتک که بازخورد کاربران از تریلر لو رفته بازی را دریافت کرده بود، متوجه شد بازی با چنین کیفیتی نمی‌تواند طرفداران کرایسیس را راضی کند و بهترین تصمیم را گرفت.

بدین ترتیب کرایسیس رمیسترد با استانداردی که انتظارش را داریم، برای کامپیوترهای شخصی و کنسول‌ها منتشر خواهد شد. همان طور که در انتهای جدیدترین تریلر Crysis Remastered نمایش داده شد، این بازی برای کنسول نینتندو سوئیچ در تاریخ 23 جولای برابر با 2 مرداد منتشر خواهد شد. اما زمان انتشار برای پلتفرم های دیگر هنوز نامشخص است.

بیشتر بخوانید: Crysis Remastered در راه است: افزایش گرافیک برای یکی از گرافیکی‌ترین بازی‌های تاریخ


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *