بهبود عملکرد دوربین گلکسی اس 21 اولترا با دریافت بروزرسانی جدیدسری جدید S کمپانی سامسونگ، از لحاظ عملکرد سخت افزاری در بهترین شرایط خود قرار دارند. با این حال سامسونگ با دسته بندی این سری، برادر بزرگتر این خانواده را به ترکیب دوربین فوق‌العاده‌ای مجهز کرده است تا خریداران این دستگاه در تمام رنج‌های عکاسی، امکانات خاص خود را داشته باشند. با این وجود بخش نرم افزاری یکی از ملاک‌های اصلی برای پیشی گرفتن از سایر رقبا در صورت استفاده از سخت افزار یکسان است و سامسونگ با ارائه سعی در بهبود عملکرد دوربین گلکسی اس 21 اولترا و بهتر کردن این بخش نسبت به گذشته داشته است.

بروزرسانی گلکسی اس 21 اولترا به تازگی برای کشور آلمان عرضه شده است و باید طی چند روز آینده شاهد دریافت آن بر روی مناطق دیگر مانند ایران باشیم. این آپدیت با شماره G998BXXU3AUDA در دسترس کاربران قرار گرفته است و حجم آن نیز 1.2 گیگابایت می‌باشد. به غیر از بهبود عملکرد دوربین گلکسی اس 21 اولترا، بسته امنیتی ماه May نیز در کنار بهتر شدن وضعیت Quick Share از جمله مواردی بوده است که توسط این بروزرسانی برای دارندگان این دستگاه در دسترس قرار گرفته است.

گلکسی اس 21 اولترا

گلکسی اس 21 اولترا ترکیبی از بهترین‌های سامسونگ بوده و نمی‌توان در قدرت این دستگاه به هیچ عنوان شک داشت. حضور دوربین 108 مگاپیکسلی سامسونگ در کنار دو دوربین برای رنج‌های زوم 3 و 10 برابر باعث شده است تا این دستگاه بتواند تمام گوشی‌های موجود در بازار را در بخش زوم شکست بدهد. همچنین با توجه به اضافه شدن قابلیت ثبت تصاویر پرتره با استفاده از دوربین 3X این دستگاه، تصاویری بسیار شفاف در اختیار کاربران قرار گرفته است. قابلیت‌های زیاد نرم افزاری، رابط کاربری کمپانی سامسونگ را تبدیل به یکی از کامل‌ترین رابط‌های کاربری از لحاظ امکانات کرده است و باید دید سامسونگ در آینده چه موارد دیگری را به دستگاه‌های خود اضافه خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: مقایسه دوربین شیائومی Mi 11 Ultra و گلکسی اس 21 اولترا


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *