پیشروی Disney+ از نتفلیکس تا سال 2026 – رقابت جدی!تماشای فیلم و سریال با توجه به بسته شدن سینما‌ها بخاطر ویروس کرونا، توسط پلتفرم‌های مختلف مثل Netflix انجام می‌شود. با این وجود در کنار Netflix، پلتفرم‌های دیگری مثل Disney+ یا Amazon Prime وجود دارند که از امکانات مناسبی برخوردار هستند. پیشروی Disney+ از نتفلیکس تا چند سال آینده به احتمال زیاد با توجه به دسترسی گسترده آن، عملی خواهد شد.

درحال حاضر نتفلیکس در جایگاه اولین پلتفرم استریم آنلاین فیلم و سریال نشسته است اما با این حال Disney+ عملکرد بسیار عالی نیز از خود طی چند وقت اخیر نشان داده است و با سرعت بالایی درحال جذب کاربر برای خود می‌باشد و این سوال را برای دیگران به وجود آورده است که آیا امکان پیشروی Disney+ از نتفلیکس وجود دارد؟ ظاهرا جواب این سوال طی گزارش‌های تازه رسیده از آمار و احتمالات مثبت بوده است. بر اساس این گزارش سرویس Disney+ تا سال 2026 به احتمال زیاد دارای 294 میلیون کاربر فعال در سر تا سر جهان باشد. این درحالی است که کاربران نتفلیکس تنها 286 میلیون کاربر تا سال 2026 خواهد بود و جایگاه اولین پلتفرم استریم فیلم و سریال از نتفلیکس به سرویس دیزنی پلاس خواهد رسید.

پیشروی Disney+ از نتفلیکس

درحال حاضر نتفلیکس دارای 200 میلیون کاربر فعال و دیزنی پلاس دارای 90 میلیون کاربر فعال است با این وجود باید در نظر داشته باشید که دسترسی به دیزنی پلاس در حال حاضر محدود‌تر از نتفلیکس است و این درحالی است که نتفلیکس تقریبا در تمام جهان سرویس خود را عرضه کرده است. به همین دلیل است که 90 میلیون کاربر فعال دیزنی پلاس به احتمال زیاد خیلی زیاد بعد از در دسترس قرار گرفتن این سرویس برای دیگر کشورهای جهان نیز بیشتر و بیشتر خواهند شد.

نظر شما چیست؟ آیا سرویس دیزنی پلاس با توجه به امکانات خود قادر به جلو زدن از سرویس نتفلیکس در زمینه استریم فیلم و سریال است؟ یا این آمار تا سال 2026 تغییر خواهد کرد. احتمال اینکه نتفلیکس با ارائه بروزرسانی قابلیت‌های فراوانی برای جذب کاربر اضافه کند زیاد است.

بیشتر بخوانید: یک میلیارد دانلود نرم افزار نتفلیکس: رکورد جدید این پلتفرم در اندروید


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *