عمر باتری گوگل پیکسل 4 نیز مشخص شد: ضعیف‌تر از میانرده‌ها


عمر باتری گوگل پیکسل 4 نیز مشخص شد: ضعیف‌تر از میانرده‌ها

گوگل در جریان مراسمی ماه گذشته از دو پرچمدار سال 2019 خود با نام‌های گوگل پیکسل 4 و گوگل پیکسل 4 اکس ال رونمایی کرد. خوشبختانه و یا با توجه به شرایط متاسفانه، پیکسل 4 از صفحه نمایش 90 هرتزی برخوردار است و همچنین قابلیت و سنسور‌های جدید گوگل در این دستگاه نیز همانند نسخه بزرگتر این دستگاه استفاده شده است.

استفاده از پردازنده اسنپدراگون 855 در کنار صفحه نمایش 2280*1080 عملکرد خوبی را روی کاغذ برای دستگاه به عمل می‌آورد اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید، گوگل پیکسل 4 از یک باتری 2800 میلی آمپر ساعتی یعنی ظرفیتی حتی کمتر از Galaxy S10e برخوردار است و این مورد در کنار استفاده گوگل از نرخ بروزرسانی 90 هرتزی برای صفحه نمایشگر دستگاه، پیکسل 4 را تبدیل به یکی از بدترین تلفن همراه در زمینه نگه داری باتری کرده است.

Pixel 4 Barrery

این دستگاه توسط GsmArena بررسی شده است و این سایت به پیکسل 4 نمره 62 را در بخش باتری داده است که رقمی بسیار پایین حتی از میانرده‌های سطح پایین امسال است. طبق بررسی‌های انجام شده پیکسل 4 عدد 22 ساعت 54 دقیقه را برای تماس درحالت 3G، 9 ساعت 35 دقیقه وب گردی و 11 ساعت 16 دقیقه بخش ویدیو را برای خود به ارمغان آورده است که رقم مناسبی برای یک کاربر با استفاده کم از دستگاه می‌باشد اما اگر از کاربرانی هستید که زیاد از تلفن همراه خود استفاده می‌کنید پیشنهاد ما این است که در کنار دستگاه آداپتور شارژ آن را نیز همراه خود داشته باشید. پیکسل 4 از شارژ سریع 18 واتی پشتیبانی می‌کند اما نکته منفی دیگر آن این است که با اینکه پیکسل 4 از یک باتری 2800 میلی آمپر ساعتی برخوردار است اما برای شارژ کامل دستگاه نیاز به 1 ساعت 27 دقیقه دارید و این درحالی است که باتری در 30 دقیقه به ظرفیت 49 درصد می‌رسد.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *