شیائومی درحال کار بر روی تلفن همراه با صفحه نمایش 120 هرتز درکنار زوم 5 برابری اپتیکال است


شیائومی درحال کار بر روی تلفن همراه با صفحه نمایش 120 هرتز درکنار زوم 5 برابری اپتیکال است

شاید برایتان جالب باشد که بدانید، شیائومی درحال کار بر روی تلفن همراهی است که قابلیت ضبط ویدیوهایی با کیفیت 8K با سرعت 30 فریم را داشته باشد و حال، توسعه دهندگان XDA در فایل‌های MIUI 11 توانسته‌اند گزینه رفرش ریت با گزینه 120 هرتز را پیدا کنند.

شیائومی یکی از فعال‌ترین کمپانی‌ها در زمینه ساخت تلفن‌های هوشمند است که شاید سوددهی آن به اندازه هواوی نباشد اما قطعا درحال توسعه فناوری‌هایی جلوتر از هواوی در بخش‌های زیادی است، یکی از همین موارد را می‌توان گزینه 120 هرتزی دانست که توسعه دهندگان XDA پیدا کرده‌اند و باعث شده است که این مسئله پیش بیاید که آیا شیائومی نیز همانند ایسوس و ریزر قصد رونمایی از تلفن همراهی با چنین رفرش ریت بالایی را دارد؟

 MIUI 11

در کنار این مورد همچنین شایعات حاکی از این است که شیائومی درحال کار بر روی بهبود در بخش عکاسی تلفن‌های همراهش است و شاید امسال درکنار صفحه نمایش با رفرش ریت بالا، شاهد حضور دوربین با زوم 5 برابری اپتیکال از سمت شیائومی باشیم. این شایعات همگی از فایل‌های رابط MIUI 11 شیائومی شروع شده‌اند و حتی در منوی دوربین این نسخه نیز شاهد پشتیبانی دوربین از زوم 5 برابری هستیم. اگر همگی این موارد را کنار بگذاریم، دوربین الترا واید و زوم 50 برابری دیجیتال نیز از دیگر مشخصاتی هستند که در فایل‌های این رابط کاربری پیدا شده‌اند.

 Xiaomi 5X Zoom

هنوز مشخص نیست که آیا تلفن همراهی که قادر به ضبط ویدیوهای 8K با سرعت 30 فریم است، همین تلفن همراهی است که صفحه نمایش 120 هرتزی و زوم 5 برابری اپتیکال دارد یا خیر اما به می‌توان امید داشت که به زودی از سوی شیائومی خبر‌های جدیدی به بیرون آید.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *