تماشا کنید : بررسی و نحوه کارکرد میکروفون razer Seiren Emote


تماشا کنید : بررسی و نحوه کارکرد میکروفون razer Seiren Emote

ریزر هفته پیش از میکروفون جدید خودش با نام Seiren Emote رونمایی کرد، این میکروفون دارای نمایشگر داخلی بوده و حدود 180 دلار قیمت دارد.

ریزر این میکروفون را به صورت پیشفرض با 100 شکلک عرضه خواهد کرد که استریمر‌ها با توجه به نیاز خود می‌توانند از این 100 اموجی در موارد خاص استفاده کنند. طرز کار این میکروفون برای استریمر‌هایی است که می‌خواهند سطح تجربه کاربری خود و تعامل خود را با طرفدارانشون بالاتر ببرند. میکروفون جدید ریزر دارای برنامه مخصوص به خودش به نام  Streamer Companion App که از طریق آن می‌توانید تعیین کنید که میکروفون برای هر عملکرد چه واکنشی نشان بدهد.

به عنوان مثال می‌توانید کاری کنید زمانی که شخصی شما را Follow می‌کند، میکروفون به شما شکلک قلب را نشان بدهد. اگر اهل گردش و گذر وقت خود در Twitch باشید حتما با واژه‌های Cheer و Host و… آشنا هستید. با استفاده از نرم افزار مخصوص به این میکروفون قابلیت تنظیم شکلک برای موارد این چنینی را نیز خواهید داشت.

ریزر برای تعامل بیشتر حتی برای پیغام‌ها نیز این امکان را قرار داده است تا بتوانید شکلک مخصوص به خودتان را تنظیم کنید، به طور مثال اگر شخصی پیغام Love you 3000 بفرستد میکروفون به صورت خودکار شکلک قلب را به شما نشان می‌دهد، که می‌توانید هم پیغام و هم شکلک را تغییر بدهید. حتی می‌توانید عملکرد‌های جدیدی را به میکروفون اضافه کنید تنها کافی است با استفاده از آیکون + پیغام و شکلک مخصوص خودتان را بسازید.

حال توجه شما را به ویدیو رسمی ریزر در خصوص این ویدیو و بررسی میکروفون Seiren emote جلب می‌کنیم.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *