ایسوس رسما کارت گرافیک Rog Strix RTX 2080Ti White Edition را معرفی کرد


ایسوس رسما کارت گرافیک Rog Strix RTX 2080Ti White Edition را معرفی کرد

روز گذشته تصویری از کارت گرافیک جدید ایسوس با عنوان Rog Strix RTX 2080Ti White Edition منتشر شد و اکنون سازنده تایوانی به طور رسمی از این محصول جذاب و قدرتمند رونمایی کرده است.

از نظر ویژگی‌های مختلف، این کارت گرافیک دارای انواع ویژگی های شاخص برای یک کارت گرافیک حرفه‌ای می باشد که از جمله آنها میتواند به خنک کننده سه فن قدرتمند، بک پلیت و پلیت پایه ثانویه در زیر پوشش خنک کننده است. ایسوس از فن‌های Axial Tech با رنگ سفید در این کارت گرافیک استفاده کرده است که با برخورداری از فن‌های مشبک، تمام جریان هوا را مستقیم به زیر هیت سینک هدایت میکند. هیت سینک و PCB مشکی رنگ زیر آن در این کارت گرافیکی هیچ تفاوتی با مدل ROG Strix RTX 2080Ti O11G ندارند اما چیزی که در نسخه سفید تغییر کرده، سرعت کلاک آن است.

فرکانس هسته در این کارت گرافیک در حالت بوست به 1770 مگاهرتز میرسد که با فعال کردن حالت OC اتفاق میافتد. در حالی که فرکانس هسته به صورت پیشفرض در این محصول 1740 مگاهرتز است. این در حالیست که فرکانس هسته در کارت گرافیک ROG Strix RTX 2080Ti O11G برابر با 1650 مگاهرتز بود که نشان میدهد دست کم روی کاغذ Rog Strix RTX 2080Ti White Edition به این مدل برتری دارد. برق مورد نیاز این کارت گرافیک از طریق یک کابل PCIe با کانکتور 8 پین تامین میشود. پورت‌های خروجی در این محصول دو پورت DisplayPort 1.4، HDMI 2.0 و یک پورت VirtualLink را شامل میشود. بر اساس گزارشات قبلی، ایسوس این محصول را با قیمت 1600 یورو روانه بازار خواهد کرد.


منبع : سخت افزار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *